Топ

Приправа Мірін 500мл JS
82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: СА224
+380 (93) 484-20-13
- +380 (98) 484-20-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«Мірін» є чудовим вибором для тих, хто хоче приготувати справжнє блюдо східної кухні. Цей продукт користується великою популярністю в країнах Азії за свій унікальний і незвичайний смак.
«Мірін» має солодкуватий присмак, у деяких джерелах його називають рисовим вином. Найчастіше використовують рисовий мірін, саме його додають в різні маринади, тушковані страви й інші соуси. За рахунок своїх смакових властивостей і незвичайної консистенції мірін і заслужив назву як особливе вино. Воно відмінно поєднується з морепродуктами, водоростями і рибою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JS |
| Тип | Приправи |
| Упаковка | Пластикова пляшка |
| Об`єм | 500 мл |
| Термін придатності | 12 міс |
| Склад | глюкозний сироп, вода підготовлена, основа "Мультифрут" (яблучний концентрований сік, виноградний концентрований сік, консервант бензонат натрію, лимонний концентрований сік), регулятор кислотності ортофосфорна кислота, сіль кухонна, ароматизатор "Сидр", підсилювач смаку та аромату динатрій сукцинат, екстракт солоду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴

