
Лемонграс цілий, заморожений 200г Aroy-D
225 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СА065
- +380 (98) 484-20-13
Зовні свіжий лемонграс нагадує зелену цибулю, проте стебла у нього шаруваті. У сушеному вигляді він схожий на жовтувато-зелене сіно. Смак лемонграсу чистий і освіжаючий. Він нагадує суміш лимона з імбиром, але без яскравої кислоти і гостроти. Рослина відрізняється трав'яним ароматом з цитрусовими нотами.
Інші назви лемонграсу - лимонна трава, цитронелла, лимонне сорго. Історична батьківщина рослини - Індія. Але зростає рослина по всій Азії.
Незвичайний смак і корисні властивості зробили лемонграс популярним. Його використовують в супи, рибу, м'ясо, салати, соуси. Найвідоміше блюдо з лемонграсу - тайський суп Том-ям. Також його заварюють окремо або додають в чайні суміші. У Південно-Східній Азії популярні коктейлі на основі лемонграсу з льодом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aroy-D |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Вага | 200 г |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна виробник | Тайланд |
- Ціна: 225 ₴



